Andreas Dingstad

Andreas Dingstad (foto: Peter Bjerke 2010)DINGSTAD, Andreas, født 29. juli 1977.

Bachelor i bibliotek- og informasjonsvitenskap fra Høgskolen i Oslo (2005).

1. februar 200931. desember 2015
Informasjonskonsulent i Oslo katolske bispedømme
15. januar 2010 – 15. januar 2013
Leder for Norsk katolsk bisperåds religionspolitiske kommisjon
av Webmaster publisert 11.02.2010, sist endret 25.10.2018 - 15:02