Lisa Wade

WADE, Lisa.

1. mars 2015 – 1. juli 2016 – 31. mars 2017
Fungerende administrativ leder i Oslo katolske bispedømme (engasjement, 75% stilling, Fra 1. juli 2015: 100% stilling)
av Mats Tande publisert 02.03.2015, sist endret 20.03.2018 - 23:45