Ulla Engel

Ulla EngelENGEL, Ulla.

Medlem av St. Bonifatius institutt, sekularinstitutt. Har vært i Norge siden september 1985, bortsett fra en periode i Hamburg august 2003–januar 2006.

Kirkelig assistent i Levanger fra høsten 2006–1. juli 2018.

Flyttet til Tyskland 2018.

av Webmaster publisert 19.09.2009, sist endret 26.06.2018 - 11:45