GARCÍA RODRÍGUEZ Juan


Erkebiskop av Camagüey, Cuba

Født i Camagüey i Cuba den 11. juli 1948. Presteviet den 25. januar 1972. Utnevnt til titularbiskop av Gummi in Proconsulare og til hjelpebiskop i Camagüey den 25. mars 1997 og bispeviet den 7. juni 1997. Utnevnt til erkebiskop av Camagüey den 10. juni 2002.

av Webmaster publisert 29.12.2003, sist endret 29.12.2003 - 17:15