HA TIONG HOCK John


Erkebiskop av Kuching, Malaysia. Født i Kuching i Malaysia den 5. mars 1947. Presteviet den 14. desember 1972. Utnevnt til titularbiskop av Canapio og til hjelpebiskop i Kuching den 17. januar 1998 og bispeviet den 6. juni 1998. Utnevnt til erkebiskop av Kuching den 21. juni 2003.

av Webmaster publisert 03.12.2003, sist endret 03.12.2003 - 21:13