St. Eystein presteseminar

St. Eystein presteseminars segl

E-post StEystein(at)okb(dot)katolsk(dot)no

Hjelp oss å utdanne prester!

Ledelse:
Rektor: P. Nguyen Quoc Tao (fra 1. september 2020)
Viserektor: P. Myron Kuspys (fra 2. september 2017)
Spiritual: P. Rory Mulligan SM (fra 1. september 2010)
Prefekt: P. Augustine Franklyn Fernando (fra 15. juli 2020)
Studiedekan: P. Øystein Lund (fra 10. august 2009)
Psykolog: Huan Nguyen (fra 23. april 2007)
Adresse:
Adresse Akersveien 6, 0177 OsloTelefon 23 21 95 00 Telefax 23 21 95 01Bankkonto 3000.22.79165
Studenter:
Se egen oversikt
Nettsted:
Studentene ved seminaret har sin egen blogg, se StEystein.katolsk.no

Styre

Utnevnt 13. mars 2007

Formann:
Biskop Bernt Eidsvig
Varaformann:
Generalvikar (ex officio) mgr. Huynh Tan Hai
Styremedlemmer (fra 9, mai 2017):
P. Bharath Villavarayen
p. Ole Martin Stamnestrø
p. Tan Peter Duc Do
Sr. Marit Brinkmann
Ewa Bivand
Huan Nguyen
av Webmaster publisert 01.09.2010, sist endret 01.09.2020 - 10:22