Eiendom

Avdelingsleder: 
Diakon Sindre-Jacob Bostad (fra desember 2016)
Eiendomsforvaltning: E-post til eiendomsforvalteren
Hai-Nam Vy (eiendomssjef – fra 1. oktober 2011)
Thormodur Pálsson (byggeleder – fra 17. oktober 2016)
Ryszard Lis (fagarbeider – fra 1. september 2007)
Jonas Pocius (fagarbeider – fra 1. april 2008)
Ivo Burazer (fagarbeider – fra 4. januar 2021)
Andrzej Lekarczyk (fagarbeider – fra 3. mai 2021)
Vaktmester Akersveien 5/6/14/16: E-post til vaktmester
Jonas Pocius (fagarbeider – fra 1. april 2008)

St. Josefs fond for kirkebygging

Den hellige Josefs fond for kirkebygging

Etablert 1. mai 2012.

av Kathrine Låver publisert 25.04.2018, sist endret 06.05.2021 - 13:26