Husholdning

Avdelingsleder:
Mats Tande (fra 1. oktober 2015)
Hushold: E-post til det biskoppelige hushold
Melita Španić (bestyrerinne – fra 28. november 2005/15. juli 2010)
Neil Bobier (assisterende bestyrer – fra 1. oktober 2012)
Dominika Horeczy (fra 15. september 2008)
Giuliana Isela Nishanova-Amaranto (fra 21. mars 2009)
Rachel Deverala Lund (fra 12. april 2010)
Marina Anđelković (fra 15. mars 2014)
Majkel Španić (fra 8. februar 2015)
Agata Nazar (fra 15. februar 2018)