Ledige stillinger i Caritas

Caritas logoCaritas Norge søker seniorrådgiver for utenlandsarbeid

Caritas Norge søker en seniorrådgiver for utenlandsarbeid. Stillingen vil både bestå av oppfølging av Caritas Norges utviklingsprosjekter, samt arbeid innen Caritas Norges utviklingspolitiske satsingsområder. Seniorrådgiveren vil arbeide tett med de andre i utenlandsavdelingen og med generalsekretæren i Caritas Norge.

Les mer om stillingen her.

Caritas Norge søker innlandskoordinator – engasjement

Caritas Norge søker en innlandskoordinator til vårt sosiale engasjement i Norge. Våre fremste samarbeidspartnere er Caritas i menighetene, menighetene, Norges Unge Katolikker, de katolske skolene, samt ulike nasjonale grupper. Innlandskoordinator vil samarbeide nært med Caritas infosenter for arbeidsinnvandrere.

Les mer om stillingen her.